ZÁVOD TÝMŮ 4+

ZÁVOD TÝMŮ 4+

TRASA 6+km, 20+ PŘEKÁŽEK / TRASA 9+KM, 25+ PŘEKÁŽEK / JOY měřená nesoutěžní trasa, délka 6+ km, nepovinných 20+ překážek

SOBOTA 7.9.2019, pro všechny ve věku 15 let a starší.

 

ZÁVOD TÝMŮ 4+

V týmu se to lépe táhne! Registrujte minimálně 4 členný tým a POSTAVTE SE VÝZVĚ společně!

Těšit se můžeš na:

- náročnou trať vedenou členitým přírodním terénem
- vodu, kamenité břehy, prudká stoupání i klesání
- náročné i špinavé překážky
- zkoušku vytrvalosti, odhodlání a pevné vůle
- účastnickou medaili a tričko
- závod měřený čipovou časomírou
NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK!

Závod nabídne dvě délky tras 6+ km a 9+ km, s minimálně 20 či 25 různými překážkami. Trasa 9+ km bude prodloužením trasy na 6+ km. Penalizace za nesplnění vybraných překážek formou handicapu.

Časoměrný čip ponese každý člen týmu. Rozhodující bude čas 4. zástupce týmu, který proběhne cílem. V případě, že cílem nedoběhnou alespoň 4 zástupci týmu, nebude tým zařazen do celkového hodnocení.

V kategorii týmů vyhlásíme a odměníme tři nejrychlejší týmy na obou délkách tras. Muži i ženy z týmů budou také součástí výsledkové listiny jednotlivců v OPEN startech.

NOVĚ JOY měřená nesoutěžní trasa 6+ km. Pro všechny kdo si chtějí závod vyzkoušet nanečisto. Samostatná startovní vlna, nepovinné překážky i penalizace. Závodník bude vybaven startovním číslem a čipem pro přesné měření výsledného času. Na trase budou připraveny občerstvovací stanice, nápoj a ovoce budou na závodníky čekat i v cíli. Každý účastník obdrží, po proběhnutí cílem, účastnickou medaili. Trasa JOY nebude vyhlašována, zveřejněny budou pouze časy závodníků v cíli.  

Více informací ve Všeobecných podmínkách závodu WILSONKA RACE a Pravidlech závodu WILSONKA RACE.

 
TÝM 4 +
sleva 10% z cen pro jednotlivce
 
REGISTRUJ SE ZDE